PPPiH ELTRONIK Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w:

A/ projektowaniu wysokiej jakości urządzeń elektronicznych dla taboru szynowego
Projektując wyroby mamy zawsze na uwadze indywidualne wymagania naszych klientów oraz specyficzne, specjalistyczne wymagania techniczne norm europejskich, kart UIC i wymagania TSI oraz przepisów prawa polskiego, co ma bezpośrednie przełożenie na bezpieczeństwo wyrobów i ich wysoką jakość.

B/ produkcji wysokiej jakości urządzeń elektronicznych dla taboru szynowego
Produkując urządzenia mamy zawsze na uwadze wymagania naszych klientów oraz specyficzne wymagania obowiązujących dyrektyw UE, a szczególnie tzw. Dyrektywy LVD (2006/95/WE), Dyrektywy EMC (2004/108/WE), Dyrektywy RoHS (2005/618/WE), Dyrektywy WEEE (2005/369/WE) oraz polskich uregulowań w tym zakresie

C/ naprawach aparatury i urządzeń
Świadczymy usługi napraw gwarancyjnych zgodnie z wymaganiami krajowych przepisów oraz podejmujemy się usługi napraw pogwarancyjnych. Ze względu na specyficzne wymagania dla produkowanych przez nas aparatów i urządzeń nasyconych elektroniką, potrzebę niejednokrotnie indywidualnego doboru części i zagwarantowanie dalszego bezawaryjnego działania produkowanego przez nas sprzętu wskazane jest naprawianie jego przez producenta. Samodzielna naprawa nie gwarantuje nigdy bezawaryjnej dalszej pracy sprzętu.
Dodatkowo nasza firma oferuje także usługi polegające na wykrawaniu elementów z blach o grubości do 4 mm 
(z płyt o wielkości 2 m x 1 m) na wykrawarce do blach sterowanej numerycznie oraz oferujemy cięcie i gięcie elementów z blach o grubości do 4mm i długości do 2 m.
Dzięki profesjonalizmowi naszej kadry naprawy wykonane w ELTRONIKU cechuje zawsze bezpieczeństwo obsługi urządzenia, niezawodność i kompatybilność z najnowszymi trendami wśród rozwiązań technicznych.